TOP darčeky pre partnera

Vybrať vhodný darček nebýva často ľahké. O to je to ťažšie ak ním chceme niekoho nielen potešiť ale aj prekvapiť. Veľmi dôležité je, že dobrý darček má urobiť radosť obdarovanému a nie tomu kto obdarúva. Pri výbere darčeka je dobré si zaspomínať, či ste niekedy nepočuli obdarovaného hovoriť o niečom čo sa mu páči, možno je vhodné aj zohľadniť záľuby ktoré má. Niektorí dokonca vyberajú darčeky podľa znamenia zverokruhu.

Naj darčeky pre muža

Športovci, pre ktorých sa často šport stáva nielen záľubou ale aj životným štýlom, sa určite potešia peknej športovej bunde, športovej taške alebo nejakému výživovému doplnku. Pre večne pracujúcich workoholikov je vhodným darčekom takzvaný Desk set, ktorý obsahuje pohár na kávu, diár, zápisník a pero. Ak kvôli práci musia ešte aj často cestovať, určite uvítajú aj kufrík, ruksak, cestovnú tašku a kozmetickú tašku. Domácim kutilom urobí radosť nejaké náradie alebo nový multifunkčný nástroj. Biznis muži ocenia kvalitnú kravatu, košeľu alebo šál. Kulinárom najviac ulahodíte novou sadou nožov alebo hrncov. Určite ich poteší aj kuchárska kniha.

A ak náhodou muž, ktorého chcete potešiť darčekom, nespadá ani do jednej z uvedených kategórií, môžte vyskúšať kúpiť knižnú biografiu, slnečné okuliare, bezdrôtové slúchadlá alebo stare známe ponožky v nejakej peknej verzii. Čudovali by ste sa ale väčšina mužov považuje práve ponožky za vhodný darček pretože ich potrebujú a nezvyknú si ich kupovať sami.

 Naj darčeky pre ženu

Ako by vám povedala každá žena. Krásnych kabeliek nikdy nie je dosť! Podstatné je trafiť sa do vkusu. Veľa vám napovie to, čo jej už leží v skrini – stačí napr. zmeniť farbu. Kozmetika je síce darček praktický a pekný ale každá žena má svoju obľúbenú značku, ktorá jej pleti najviac vyhovuje. Ak jej značku nepoznáte, radšej stavte na kúpu parfému.

Pekným a intímnym darčekom je aj vkusné spodné prádlo. Ak však netušíte akú má Vaša partnerka veľkosť, alebo sa bojíte aby ste ju výberom veľkosti náhodou neurazili, výborným riešením je mäkučký župan v jej obľúbenej farbe. Či stavíte na saténový luxus alebo huňaté pohodlie, určite tým svoju polovičku potešíte. Ak zvolíte huňaté pohodlie, môžte k tomu pribaliť aj teplučké papuče. V posledných rokoch vela ľudí podlieha trende aj v oblasti zdravej výživy, žien omnoho viac ako mužov. Veď predsa každá chce byť mladá, krásna, fit a zdravá. Dobrým darčekom môže byť preto aj kniha o zdravej výžive a pečení. Ak rada cvičí alebo sa chystá začať môžte staviť aj na oblečenie na cvičenie alebo permanentku do fitka resp. na jógu. Ak máte doma gazdinku, ktorá rada pečie a vy predsa jej koláče určite zbožňujete tiež, môžte ju potešiť kúpou pomôcok na pečenie (formy, formičky, kuchynské náradie, kuchynský robot, …). Pre milovníčky kultúry a umelecké duše sú mimoriadne vhodným darom lístky do divadla alebo na výstavu do múzea.